website templates
Mobirise

KONTAKT OSS

ELLER LES MER OM OSS NEDENFOR!

Prinsens gate 53

Trondheim, Norge

info@tmy.no

Kontakt oss gjerne med
dine spørsmål!

Skriv en melding her!

Møt oss bak
Trondheim Meditasjon & Yoga

Mobirise


Anja Hammer

(+47) 451 45 793

anja@tmy.no

Opprinnelig fra Polen, men har bodd i Trondheim de siste 14 årene. Har praktisert meditasjon og studert Yoga-visdom i over 20 år, og ser stor verdi og glede i å dele den med andre. Elsker mantrasang, matlaging og å snakke om dype temaer og livsspørsmål.

Mobirise


Linn Blomli Lundström

(+47) 959 47 665

linn@tmy.no

Veldig glad i å synge og spille gitar, er interessert i sunn livsstil og naturlig tilnærming til helse. Studerer og lærer ut Ayurveda, yogaens helsesysteme. Dedikert til å spre gleden av yoga og meditasjon.

Mobirise


Ruben Blomli Lundström

(+47) 410 75 816

ruben@tmy.no

Vår svenske venn som fant sin plass her i Trondheim med vårt crew. Stor entusiast av miljø- og samfunnsarbeid, har forsket på NTNU om påvirkningen ulike livsstiler har på miljøet. Godhjertet og vennlig mot alle, dedikert turgåer, sanger og guide for villmarksutflukter.

Mobirise


Frank Johnsen

(+47) 401 68 685

frank@tmy.no

Vår lidenskapelige kokk, så vel som en stor entusiast av meditasjon og yoga-litteratur. Både alvorlig og morsom, vanligvis hardtarbeidente i back stage-området, og en god partner i dype samtaler.

Mobirise


Janne Blomli Johnsen

(+47) 991 65 151

janne@tmy.no

Linn sin tvillingsøster. Har praktisert mantrameditasjon og fulgt yogalivsstil i over 4 år, og lykkes nå i å lære det videre til andre både i Trondheim og hennes hjemby, Tromsø. Bidrar også sterkt til vår musikkmeditasjon med hennes varme og rolige stemme.

Mobirise


Kristian Gravdal

(+47) 975 24 299

kristian@tmy.no

Alltid klar til å gi en hjelpende hånd. Økonomisk ansvarlig og med stor lidenskap for yogalivsstil.

FÅ INFO
PÅ E-POST

Personvernerklæring

Les mer om hva for data vi lagrer fra deg, og hva vi bruker den til

Adresse

Prinsens gate 53
7013 Trondheim

Kontakt

Email: info@tmy.no
Telefon: (+47) 401 68 685

Kontakt oss